Yarasa Çadırı

Branda ve yarasa çadır gibi alanlarda uzmanlaşmış olan favori branda sektörde en ön sıralarda olup kalite ve hizmette ödün vermeyen bir kuruluştur. Favori branda web sitesi ile sosyal ağlarda bağları kuvvetlendiren firma pek çok hizmeti üst seviyelere çıkarmaktadır. Müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda özel çizimler yapılmakta özgün ve doğal modeller de oluşturulmaktadır. Ülkemizde branda sistemleri genelinde akla gelen ilk firma olup tasarım ve modelleri ile en ön sıralara çıkmaktadır.

Yarasa çadır nedir

Doğal hayat ve kamp hayatı için üretilen çadırlar pek çok çeşitte tasarlanmıştır. En modern tasarım ve çizimlerden biri ise yarasa çadır olarak bilinmektedir. Üçgen çadır grubuna giren yarasa çadır daha çok otel, yemekhane ya da özel davet mekânlarında havada tasarım olarak kullanılmakta ve ortama şıklık katmaktadır. Rengârenk ve çok değişik çizimlerle yarasa çadırı evinizin bahçesi, işletmenizin mekânı ya da düşündüğünüz her yer için favori brandaya bakmanız ve gerekli araştırmaları yapmanız yeterli olacaktır. 1980’li yılların başında branda ve çadır sektörüne giren başarılı firma kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktadır. Özel istek ve çizimleri ile aynı zamanda rakiplerine göre bütçenizi zorlamayacak şekilde çalışmasını sürdürmektedir. Sürekli aktif olan web sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir seçeceğiniz sipariş ve yardım için iletişim bölümünden bilgilere ulaşabilirsiniz. Çadırın her tasarımında uzmanlaşan personel kadrosu ile yapılan işten memnun kalacak ve çevrenize tavsiyede bulunacaksınız.

Yarasa çadır nasıl yapılır

Genelde yarasa çadır gökyüzünde kurulacağından tek başınıza yapmanız zor bir durumdur. Alım yaptığınız firma ile anlaşmanıza göre kurulum ve teslimatının da beraberinde olması gerekmektedir. Evinizin bahçesinde, havuz kenarında gölgelik amaçlı, özel davet mekânları gibi pek çok yer için tasarlanan yarasa çadırın kurulum kılavuzu yanında bulunur. Yarasa şeklinde benzeyen çadır ortama şıklık ta katmaktadır.

  Yarasa çadırı ya da piyasada bilinen adıyla asma germe brandalar yere sabit konumdaki ayakların üzerine adının da çağrıştırdığı biçimde asma germe yöntemiyle monte edilirler. Şekil olarak yarasa kanatlarını andıran branda estetik görüntüsü itibariyle bir çok işletmenin tercihidir. Germe işleminden sonraki süreç için üzerinde birikebilecek kar ve yağmurun iyi hesaplanması gerekmektedir. İşletmelerin estetik ve kullanışlı yapısı sebebiyle tercih ettikleri yarasa çadırları aynı zamanda portatif özellikleri sayesinde belirli sürelerde veya sezonlarda düzenlenen fuarlarda ve açık hava etkinliklerinde de yaygın olarak kullanılırlar.