TENTE

Mafsallı Tente estetik tasarımı ile dış mekânlarınızda gölgelik veya yağmurdan kullanabileceğiniz fiyat avantajlı bir tente çeşididir. Fiyat ve kullanımı açısından en çok tercih edilen çeşit olması nedeni ile günlük yaşantınızda en sık karşılaşabileceğiniz çeşitler arasındadır.

‘’Peki,  mafsallı tente nedir?’’  sorarsanız. Güneşin zararlı ışınları, yağmur, kar ve rüzgâr gibi birçok dış etkenlerden koruma amaçlı kullanılan bu tente dış mekânlarınızı daha keyifli bir hale getirebilecek manuel özellikli mekanik bir tasarımdır.  Mafsallı tenteyi kafelerde, pastanelerde, iş yerinlerinde, tanıtım stantlarınde, kullanabileceğiniz gibi evimizde balkon ve bahçelerimizde çok amaçlı olarak kullanılır

Mafsallı tenteleri mekanizması ve teknik özellikleri bakımından incelediğinizde ise standart ve kaset si bir yapıya sahip olduğu, ileri doğru açık olarak kullanılabileceğiniz ve belli ölçülerle piyasaya sunulan bir ürün olduğu karşınıza çıkar. Zeminleri açısından görsel baskıya uygun olarak tasarlayabileceğiniz Bu tentenin alüminyum aksamları paslanmaz bir yapıya sahip olup isteğinize uygun rüzgâr sensörlü, motor ve eğim mekanizması ile rahatlıkla ortamınızı uygun ve ferah bir hale getirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak zemin branda ve akrilik kumaştan imal edilebilir. Tente alnına saçak dediğimiz parça eklenerek mekânınızın reklamını da rahatlıkla yapabilir hale getirebilirsiniz. Tentenizin açılır uzunluğu kullanacağınız tentenin cephe uzunluğuna göre değişim gösterebilir.