Kare Şemsiye

Bahçe Şemsiyesi, Havuz Şemsiyesi, Otel Şemsiyesi, Restaurant Şemsiyesi, Kafe Şemsiyesi, Teras Şemsiyesi, Deniz Şemsiyesi olarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Favori Branda Şemsiye  3 x 3m şemsiye 4×4 metre şemsiye
• Alüminyum bahçe şemsiyesi kare şemsiye yuvarlak şemsiye  cafe şemsiyesi restoran şemsiyesi ve otel şemsiyesi
• Polyester  şemsiyelik kumaş• Yüzde yüz yerli üretim• Yedek parça teminiŞemsiye üretimi yapan firmamız 1980 kuruluşlu olup ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir.Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi üretimimiz dır ve firmamızın garantisi altındadır.

İthal ürünlerde 5 yıl su geçirmezlik ve solmazlık garantisi olmaktadır.Yaşanılan  parça sıkıntısı ve ya kırılan şemsiyelerin ücreti mukabili dâhilinde bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı bizim üretmiş olduğumuz şemsiyeler için geçerli değil dir. Aşırı rüzgarlı ve fırtınalı havalarda şemsiyelerin kapatılmasını öneriyoruz.Kumaşlar su iticilik özellikli ve güneşe karşı gölgelendirimelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Kare ŞemsiyeKare Şemsiye

Kare Şemsiye Dış mekan gölgelendirme sistemleri imalatımız, cafe ve restoran bahçeleri ev bahçeleri  için sıcak, yağmur suyunu  geçirmezdir. Özellikli İpli teleskopik sistemde açılıp kapanan mega cafe şemsiyeleri,  alüminyum yandan gövdeli

Havuz BrandasıHavuz Brandası

Favori branda olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz. Havuz Çadırı nedir diye merak edenler  kaliteli malzemeden güvenli ve tam koruma