Favori Branda Şemsiye Çadır Forklift Çadırı

Forklift Çadırı

Az yer kaplayan sağlam dayanıklı çok amaçlı kullanımı ile tanınmaktadır. Başlıca kullanıldığı yerler; yatakhaneler, yemekhaneler, depo çadırları ve son olarak afet çadırlarıdır. Kolay kurulabilmekte olan çadırlar demir aksamı pimli birbirlerine kenetlenme usulü ile kurulabilmektedir. Çadır ile işiniz bittiğinde kaldırmış olduğunuz yer oldukça az yer kaplama özelliğine sahiptir. Forklift çadırı nedir? Her türlü hava şartlarına dayanıklılığı ve sağlamlığı ile tercih edilmektedir. 1100 dny, pvc ve polyester branda yapımında kullanılmaktadır.

Forklift çadırı nasıl yapılır ? Bu çadır yapımında ısı yalıtımının sağlanması için her iki tarafı da alüminyum folyo kaplı iki katlı balonlu naylon yapımında kullanılmaktadır. Alüminyum folyo kaplı olmasından dolayı sizleri yaz aylarında bunaltıcı sıcaktan korurken kış aylarında ise soğuktan korumaktadır. Forklif çadırı kullanılan yalıtım malzemeleri özel çuvallara geçirilir. Bu sayede çadırın hem ömrü uzatılmış hem de kullanım kolaylığı sağlanmış olur. Standart üretimlerde beşlik seriler beş çarpı dört boyutundan altılık seriye yanı altı çarpı altıdan altı çarpı on dörde kadar yedilik serilerde ise yedi çarpı sekizlerden yedi çarpı yirmi seviyelerine kadar üretimi yapılmaya başlanmıştır.

Forklif Çadırının Sizlere Sağlamış olduğu Avantajlar

  • Hızlı montaj imkanı (Sizlere fazla vakit kaybettirmeden kolay kurulumu ile büyük bir zaman kazandırmakta ve yormamaktadır)
  • Minimum iş gücü ile kısa yoldan pratik şekilde montaj kolaylığı sağlamaktadır. (Sizleri hiç uğraştırmadan en kısa şekilde kurulum imkanına sahiptir)
  • Çadırın birbirine entegre olması ve yan duvar, çatı (Çadırınızda ev gibi bir çatının olması yanlarda ise duvarların olması sizi adeta evinizdeymiş gibi rahat ettirme özelliğine sahip kılıyor)
  • Pencere özelliği ile hava alma özelliği
  • Genişletilmiş aksesuar imkanı sunmaktadır.
  • Maksimum düzeyde koruma imkanı